20. aukció
Henczné Deák Adrienne (1890-1956) Pipacsok és margaréták
212

Henczné Deák Adrienne (1890-1956)

Pipacsok és margaréták

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Henczné Deák Adrienne
Kikiáltási ár: 260 000 Ft