17. aukció
Koszta József (1861-1949) Pipacsos táj
160

Koszta József (1861-1949)

Pipacsos táj

Olaj, vászon, 41x51 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft