Berlin – Budapest 1919-1933
Tihanyi Lajos csendélet síkgeometria modernizmus
42

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pipás csendélet, 1923

Olaj, vászon, 58x45 cm
Jelezve jobbra lent: L. Tihanyi 923