A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Tihanyi Lajos csendélet síkgeometria modernizmus
12

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pipás csendélet, 1923

Olaj, vászon, 58x45 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi 923