57. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Pipás csendélet, 1938
169

Biai Föglein István (1905-1974)

Pipás csendélet, 1938

Olaj, vászon faroston, 59x59,5 cm
Jelezve balra fent: Biai Főglein István 38 sept
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft