16. aukció
Vaszary János Pirano hajók tengerpart
190

Piranoi bárkák, 1927

Olaj, karton, 32,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft