21. aukció
Zorkóczy Gyula (1873-1932) Piros esernyős hölgy a tengerparton
67

Zorkóczy Gyula (1873-1932)

Piros esernyős hölgy a tengerparton

Olaj, karton, 25x35 cm
Jelezve jobbra lent: Zorkóczy Gy.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft