2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Hencze Tamás (1938-2018) Piros-fehér-szürke
42

Hencze Tamás (1938-2018)

Piros-fehér-szürke

Olaj, vászon, 120,5x60,5 cm
Jelezve vakrámán: Hencze T. 1979
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft