2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Bartl József (1932-2013) Piros-fehér tulipán, 1976
44

Bartl József (1932-2013)

Piros-fehér tulipán, 1976

Olaj, vászon, 40,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 76, Jelezve vakrámán: Bartl 1976 40x40 Piros-fehér tulipán. ¦
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft