4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Hencze Tamás (1938-2018) Piros fény, 1978
100

Hencze Tamás (1938-2018)

Piros fény, 1978

Olaj, vászon, 70,5 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T. 1978.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft