59. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Piros háztetők
146

Litteczky Endre (1880-1953)

Piros háztetők

Olaj, vászon, 80,5x67 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft