57. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Piros háztetők (Tettye)
41

Gábor Jenő (1893-1968)

Piros háztetők (Tettye)

Olaj, papírlemez, 43x52 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft