8. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Piros hóember energi helyzetben, 1991
99

Ef. Zámbó István (1950-)

Piros hóember energi helyzetben, 1991

Olaj, farost, 70x50 cm
Jelezve balra lent: ef. Zámbó 91, hátoldalán: ef. Zámbó István Piros hóember energi helyzetben
Kikiáltási ár: 250 000 Ft