66. aukció (2021. június)
Vörös Géza (1897-1957) Piros kalapos nő, 1933
75

Vörös Géza (1897-1957)

Piros kalapos nő, 1933

Olaj, vászon, 25,5 x 37 cm
Jelezve balra lent: Vörösgéza 33
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft