67. Aukció
Fenyő György (1904-1978) Piros kannás csendélet, 1927
9

Fenyő György (1904-1978)

Piros kannás csendélet, 1927

Olaj, vászon, 60 x 78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő Gy. 1927 Hátoldalon: Fenyő György hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 800 000 Ft

¦ Az Ernst Múzeum CXIV. Kiállítása

(Csontváry Kosztka Tivadar, Fenyő György, Kirchner Jenő, Peterdi Gábor festőművészek).

Ernst Múzem, Budapest, 1930. október (38. tétel Fikusz és piros kandli címmel)

107

Fenyő György (1904-1978)

Mediterrán táj

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft