34. aukció
Koszta József (1861-1949) Piros kendős lány korsóval
129

Koszta József (1861-1949)

Piros kendős lány korsóval

Olaj, papírlemez, 50x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft