9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Vajda Júlia (1913-1982) Piros kör osztott térben. 1978
88

Vajda Júlia (1913-1982)

Piros kör osztott térben, 1978

Olaj, vászon, 80 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Vajda Júlia Piros kör osztott térben. 1978. o.v. 80 x 90 P 225 65
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

  • Vajda Júlia festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1981. február 27. – március 15., (82. tétel)

  • Vajda Júlia festőművész kiállítása. Uitz Terem, Dunaújváros, 1982. január 15. – február 14.