51. aukció
Bak Imre (1939-) Piros-lila, 1970
69

Bak Imre (1939-2022)

Piros-lila, 1970

Akril, vászon, 100x60 cm
Jelezve hátoldalon: Piros-lila Bak/70 (kétszer)
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 800 000 Ft