31. aukció
Bak Imre (1939-) Piros-lila, 1970
136

Bak Imre (1939-2022)

Piros-lila, 1970

Akril, vászon, 100x60 cm
Jelezve hátoldalon: Piros-lila Bak/ 70
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft