8. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Piros napernyős hölgy, 1895
151

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Piros napernyős hölgy, 1895

Olaj, vászon, 25,5x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter I. 895.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft