9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Pinczehelyi Sándor (1946) Piros paradicsom, zöld paprika, fehér nélkül, 1998
63

Pinczehelyi Sándor (1946)

Piros paradicsom, zöld paprika, fehér nélkül, 1998

Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi '98
Jelezve hátoldalon: Piros paradicsom, zöld paprika, fehér nélkül, 1998Pinczehelyi
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

  • Pinczehelyi Sándor kiállítása. Fővárosi Képtár / Kiscelli Múzeum, Templomtér, 1999. szeptember 23. – október 31.

  • Kovalovszky Márta: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2010, 248. oldal