20. aukció
Balla Béla (1882-1965) Piros rózsabokor
110

Balla Béla (1882-1965)

Piros rózsabokor

Olaj, karton, 70x51 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 380 000 Ft