7. aukció
Tihanyi János Lajos (1869-1936) Piros ruhában
137

Tihanyi János Lajos (1869-1936)

Piros ruhában

Olaj, karton, 28x23 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi János Lajos
Kikiáltási ár: 150 000 Ft