46. aukció
Tornyai János (1869-1936) Piros ruhás hölgy kertben
115

Tornyai János (1869-1936)

Piros ruhás hölgy kertben

Olaj, falemez, 23x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Jelezve hátoldalon:Az én kedves jó barátomnak Dr. Gyenge Miklós író s szerkesztő Úrnak, (aki a szeretetben és a művészetben nagyon is erős!) Küldöm igaz szeretettel, én Tornyai János Bpest 928. dec. 21.