Soros árverés
Hincz Gyula (1904-1986) Piros sapkás férfi
33

Hincz Gyula (1904-1986)

Piros sapkás férfi

79,5x60 cm, Olaj, vászon
Jelezve hátoldalon: Hincz
Kikiáltási ár: 550 000 Ft