73. őszi aukció
Vaszary János finomrealizmus
98

Piroska

Olaj, vászon, 79 x 59 cm
Jelezve balra lent: Vaszary
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

A FESTMÉNYRŐL KÉSZÜLT LITOGRÁFIA REPRODUKÁLVA:
– Vaszary János. Magyar Nemzeti Galéria, kiáll. kat., 2007, 344. oldal Illusztráció Bródy Sándor Az ezüst kecske című regényéhez, 1898