64. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Pirosmasnis nő a kútnál (Róma), 1835
56

Barabás Miklós (1810-1898)

Pirosmasnis nő a kútnál (Róma), 1835

Akvarell, papír, 28x21 cm
Jelezve középen lent: Cortona Communa D'Albans 1835 Roma
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 - 700 Ft