10. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Pirosruhás hölgy
163

Scheiber Hugó (1873-1950)

Pirosruhás hölgy

Olaj, karton, 41,5x35,5 cm
Jelezve jobbra fent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft