53. aukció
Skuteczky Döme (1850-1921) Pirosruhás lány
141

Skuteczky Döme (1850-1921)

Pirosruhás lány

Olaj, vászon papírlemezen, 60,5x48,5 cm
Jelezve balra fent: D. Skuteczky
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft