73. őszi aukció
Walleshausen Zsigmond art deco
169

Walleshausen Zsigmond (1888-1978)

Pirosruhás nő, 1930

Olaj, vászon, 80,5 x 61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Walleshausen 1930
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1933. április 19. – május 25., kat.: 100. (Pirosruhás nő)