27. aukció
Farkas Béla (1895-1941) Pirostetős házak
16

Farkas Béla (1895-1941)

Pirostetős házak

Olaj, karton vászonon, 98x70 cm
Jelezve jobbra lent: Farkas
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

199

Farkas Béla (1895-1941)

Szerelmesek, 1923

Kikiáltási ár: 650 000 Ft