10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Csernus Tibor (1927-2007) Place Godeau, 1984
106

Csernus Tibor (1927-2007)

Place Godeau, 1984

Olaj, papír vászonon, 33 x 41 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1984.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft