12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Bada Dada Tibor kortárs aukció
88

Bada Dada Tibor (1963-2006)

Plafon pofon a padlónak, 1992

Olaj, tus, akril, papír, 100 x 70 cm
Jelezve középen lent: Plafon pofon a padlónak
Hátoldalon: Bada Dada Plafon pofon a padlónak, 1992 V-teck: tus, akril, olaj, papír 100 x 70
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Az erősebb jogán. Stúdió 1900 Galéria, Budapest, 1994. március 13–25. (katalógus nélkül)