121 legszebb magyar festmény
Ferenczy Károly (1862-1917) Plakátumok előtt, 1891
17

Ferenczy Károly (1862-1917)

Plakátumok előtt, 1891

Olaj, vászon, 90x90,5 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy K.

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona