Sas Miklós: Tér-szerkezet viszonylatok
Sas Miklós kortárs kiállítás
15

Sas Miklós (1976)

Plasztikus montázs (Pécs Európa Kulturális Fővárosa 2010-ben), 1999-2010

Olaj, vászon, 157 x 125 cm
Jelezve balra lent: Sas Miklós
Jelezve középen: 1999. Sas Miklós
Jelezve jobbra lent: 2001, Jelezve hátoldalon: Plasztikusok II. Sas Miklós 1999-2001 Plasztikus Montázs, 2010 Sas Miklós 2001

Eladási ár: 1 400 000 Ft