68. Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Plener árnyékban (Afrika sorozat), 1975
159

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Plener árnyékban (Afrika sorozat), 1975

Olaj, vászon, 60,5 x 40,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 75 (Afrika) "Plener árnyékban"
Hátoldalon felirat: 75/10.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft