29. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Pokolbeli nyomda (Illusztráció William Blake verséhez), 1962
9

Kondor Béla (1931-1972)

Pokolbeli nyomda (Illusztráció William Blake verséhez), 1962

Rézkarc, papír, 24x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B., Jelezve balra lent: 10/3
Kikiáltási ár: 180 000 Ft