26. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Pokolbeli szerkezet (Illusztráció Madách Imre: Az ember tragédiája című drámájához), 1965
138

Kondor Béla (1931-1972)

Pokolbeli szerkezet (Illusztráció Madách Imre: Az ember tragédiája című drámájához), 1965

Rézkarc, papír, 30x20 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor 1965, Jelezve balra lent: Próba
Kikiáltási ár: 260 000 Ft