Időzített online grafikai aukció
Sajdik Ferenc Pom Pom
75

Sajdik Ferenc (1930-)

Pom Pom meséi

Toll, akvarell, pasztell, papír, 20 x 17 cm
Jelezve jobbra lent: Sajdik, Kernács Gabinak és Tominak Sajdik Feri
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 200 000 Ft