30. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Pompás kert (Ábrahámhegy), 1970 körül
50

Bernáth Aurél (1895-1982)

Pompás kert (Ábrahámhegy), 1970 körül

Akvarell, papír, 35x50,5 cm
Jelezve balra lent: BA
Kikiáltási ár: 300 000 Ft