56. aukció (2017 október)
Rozsda Endre (1913-1999) Pompes royales (királyi menet), 1962–64 körül
114

Rozsda Endre (1913-1999)

Pompes royales (királyi menet), 1962–64 körül

Olaj, vászon, 81x100 cm
Jelezve balra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft