27. aukció
Rácz Judit (1942-) Pont Neuf I., 2002
217

Rácz Judit (1942-)

Pont Neuf I., 2002

Olaj, vászon, 70,5x91 cm
Jelezve hátoldalon: Judy Rácz Pont Neuf 1. 2002. Jutka Rácz 2002 Rácz Judit
Kikiáltási ár: 300 000 Ft