59. aukció
Lakatos Artúr (1880-1968) Pont Neuf Párizsban, 1936
127

Lakatos Artúr (1880-1968)

Pont Neuf Párizsban, 1936

Olaj, vászon, 46x55 cm
Jelezve jobbra lent: Lakatos Artúr. 1936.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft