A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czigány Dezső (1883-1938) Pont Royal, 1925
24

Czigány Dezső (1883-1938)

Pont Royal, 1925

Olaj, vászon, 48x63 cm
Jelezve balra lent: Czigány Paris