A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Tihanyi Lajos Pont St. Michel Párizs városkép
7

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pont St. Michel, 1908

Olaj, vászon, 55x65 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi Paris 08