Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Pont St. Michel Párizs városkép
34

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pont St. Michel (Paris), 1908

Olaj, vászon, 53,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi Paris 08.