24. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Pontoise környéke
159

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Pontoise környéke

Olaj, vászon, 41x52 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi, Vakrámán autográf felirat: Kosztolányi Gyula Pontoise környéke
Kikiáltási ár: 360 000 Ft