46. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Poprad, 1899
112

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Poprad, 1899

Olaj, fa, 15,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter Hátoldalon: Perlmutter fecit Poprad 1899. júl. 20.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft