52. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Poprád
82

Poprád

Olaj, vászon papírlemezen, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: Poprád vize számontartva Pálmai József
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 2 400 000 Ft

– korábban Dr. Laub László tulajdonában