5. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Poprádi látkép, 1898
175

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Poprádi látkép, 1898

Olaj, fa, 12,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter, hátoldalon: Perlmutter fecit Poprád 1898 júli 20
Kikiáltási ár: 380 000 Ft